073-2122245

צרו קשר לפרטים נוספים

*כוכבית מייצגת שדה חובה

 

צרו קשר לפרטים נוספים

*כוכבית מייצגת שדה חובה

מוצרי המותג קובוטה מיוצרים על ידי חברה יפנית גדולה ומקצועית אשר מקום מושבה באוסקה. לחברה אשר נוסדה בשנת 1890 מגוון תחומי עיסוק
והיא מייצרת בין היתר: ציוד מכני הנדסי לעבודות תשתית, מנועי בנזין ודיזל, משקלים ומודדים לחקלאות ומשאבות מים. בישראל, משווקת מכשירי
תנועה את מוצרי קובוטה בתחום הטרקטורים והמכסחות. קובוטה-כוח עולה בעולם המיכון עם מחזור מכירות עולמי של 3.1 ביליון דולרים. במהלך חמש השנים האחרונות בלבד, עלו מכירות המותג ב- % 68.

פעילות קובוטה מיכון חקלאי בישראל עברה למכשירי תנועה לאחר רכישת הזיכיון מקיבוץ ניר דוד במהלך שנת 2014 .הצוות מתחום המכירות והתחום הטכני שליווה את המותג בשנים האחרונות עדיין ממשיך לקדם את המותג בהצלחה. המחלקה פועלת כיום כחלק מאגף הציוד המכני וההנדסי בקבוצה.
הטרקטורים של קובוטה מורכבים במוסך החברה בחיפה. הדגם הפופולרי והנמכר ביותר בארץ כיום הוא ה- m9540 ,טרקטור המיועד לנסיעה במטעים הן משום שהוא סגור ומאפשר ריסוסים אשר לא חודרים אליו והן בזכות מימדיו הצרים המאפשרים לו לעבור בקלות בין שורות העצים הצפופות כך שאינו פוגע כלל בעצי המטע.
הטרקטורים של קובוטה נחשבים לאיכותיים במיוחד וממוקמים בקטגוריית הפרימיום. מוצרי קובוטה השונים מאופיינים בצבע הכתום. קהל הלקוחות של קובוטה בארץ מגיע בעיקרו מהמושבים והקיבוצים, אך גם ברשויות מקומיות רבות ניתן להבחין בכוח הכתום. רוכשי מוצרי קובוטה בארץ מביעים שביעות רצון גדולה מהטרקטורים ומהמוצרים מצביעים על האמינות והתפעול הנוח של המוצרים. במונחי עלות תועלת הלקוחות מציינים שלמרות שעלות הכלים גבוהה באופן יחסי, יעילותם גבוהה במיוחד.

אלמנט נוסף המחזק את נאמנות הלקוחות למותג הוא השירות הניתן בארץ למוצרים: בכל מקרה של תקלה נשלחים אנשי מקצוע עד לבית הלקוח תוך הבנה כי מדובר בכלי עבודה חיוני ועליו לחזור לכשירות במהירות האפשרית הניתנת.
קובוטה-הצלחה יפנית בישראל
המותג קובוטה נמצא בצמיחה מתמדת כאשר בשנת 2011 נתח השוק עמד
על % 1.6 מסך מכירות הטרקטורים וכיום עומד נתח השוק על% 6.14 .ללא ספק, צמיחה משמעותית וזאת הודות לעובדה כי הישאלים ״גילו״ את המותג ויכולותיו הגבוהות ולמרות שמוצריו נחשבים ל״פרימיום״ ועלותם בהתאם, אמינותם של הכלים ואיכותם מנצחת.

תודה לאהרל‘ה נהרן, מנהל מותג קובוטה, על הסיוע בהכנת הכתבה

תוכן ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z
Silence is Golden
וואצאפ צמה

צרו קשר

אנא עדכן את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם

*כוכבית מייצגת שדה חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה, אנו ניצור אתכם קשר בהקדם