073-2122245

צרו קשר לפרטים נוספים

*כוכבית מייצגת שדה חובה

צרו קשר לפרטים נוספים

*כוכבית מייצגת שדה חובה

שיחה עם רונן בהרב, מנהל מחלקת מלגזות במכשירי תנועה

נכתב ע"י לוגיסטי נט

שמי רונן בהרב, נשוי ואב ל-2 בנים, בעל רקע במכונאות ובשיווק ופעיל בתחום הצמ"ה והמלגזות מזה 15 שנה. בשנים האחרונות, מנהל את מחלקת המלגזות בחברת מכשירי תנועה.
לחברה הגעתי לאחר שנים של עשייה במכירות בתפקידים שונים בחברות הצמ"ה והמלגזות, והיכרות נרחבת עם המותגים השונים של החברות השונות, בפרט עם שוק המלגזות. החזון שלי להפוך את מחלקת המלגזות במכשירי תנועה "לשחקן מרכזי" בשוק זה, ולהגדיל את סל המוצרים שנדרשים ללקוחות. כאשר התכנון להגיע לנתח שוק נרחב בענף המלגזות בישראל.
חברת מכשירי תנועה פעילה בתחום המלגזות כבר 60 שנה, מייבאת את מלגזת YALE ברצף מאז, ובשנים האחרונות אנו מייבאים מסין את מלגזות LIUGONG.
פתרונות אלה נותנים ללקוחות השונים אופציה שתתאים לכל כיס עם קשת רחבה של מותגים ומחירים, מהיקר ביותר לזול ביותר.
באגף הצמ"ה והמלגזות מועסקים צוות עובדים מיומן ומקצועי, 12 ניידות שירות עם ציוד מלא למתן שרות ללקוחות, וכן מכונאים מקצועיים בעלי ותק של עשרות שנים בחברה.
משרדי החברה בפארק ראם כוללים מוסך מרכזי וחדיש של 400 מ"ר כולל כל הציוד הנדרש. מחסן חלפים מקצועי עם מנהל מחסן שפעיל בענף שנים רבות, מחלקת מכירות, וכן מחלקת לוגיסטיקה ושרות, הנהלה, מנהל טכני, הנהלת חשבונות ועוד.

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו יודעים להעריך מותג ואיכות, ייל לדוגמא נמכרת בישראל 60 שנה, ורוב הלקוחות שלה נאמנים למותג, חוזרים וקונים פעם נוספת.
אנו עושים כל מאמץ להתאים ללקוח את המוצר והפתרון התואמים לצרכיו ולתקציבו, ומרגישים שהלקוחות שלנו יודעים גם להעריך יבואן כמו "מכשירי תנועה", אמינות ושירות, ורובם נאמנים לנו שנים רבות. כאן גם המקום להגיד לכל אותם אלפי הלקוחות של החברה שנים רבות, תודה!

רכישה מול ליסינג

רוב הלקוחות בישראל רוכשים מלגזות וימשיכו לרכוש גם בעתיד. בדרך כלל מי שפונה למסלול של ליסינג זה מטעמי תקציב, כך שאני רואה שהמגמה בשנים הבאות תמשיך להיות רכש מלגזות ולא ליסינג.

טיפול, חידוש, וסחר במלגזות יד-שנייה

לחברת מכשירי תנועה יש מחלקת טרייד-אין ומכירה של כלים יד –שנייה בפארק ראם. אנחנו גם מטפלים ומשביחים את המלגזות, ומוכרים ופעילים בתחום זה. ללקוח שלנו תמיד דלתנו פתוחה לביצוע טרייד-אין ורכישה חוזרת.

תוכן ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z
Silence is Golden
וואצאפ צמה

צרו קשר

אנא עדכן את הפרטים הבאים ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם

*כוכבית מייצגת שדה חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה, אנו ניצור אתכם קשר בהקדם